Customer Care Specialist

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
1 300 EUR/mesiac+ pravidelné bonusy. Nástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1 300 € brutto + bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za informácie o dostupnosti a termínoch dodania tovaru a postúpenie získaných informácií zákazníkom a obchodnému oddeleniu
* Potvrdzovanie predajných objednávok
* Komunikácia zmien zákazníkom a obchodnému oddeleniu
* V spolupráci s obchodným oddelením riešiť a komunikovať požiadavky zákazníka
* Operatívne riešenie neštandardných požiadaviek zákazníkov, obchodného oddelenia a iných oddelení
* Rezervácie tovaru z nákupných objednávok a externých skladov
* Nákup tovaru v rámci ALEF group (IC)
* Správa licencií, nákup, zmena platnosti licencií
* Komunikácia s prepravnými spoločnosťami, zabezpečovanie vnútroštátnej a zahraničnej prepravy na základe požiadaviek
* Komunikácia s colnicou, predkladanie dokumentov potrebných k colnému konaniu
* Účtovanie nákupných faktúr, vystavovanie zálohových faktúr

Ponúkame:
- profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemnú otvorenú atmosféru v celej firme, priateľské pracovné prostredie.
- podporujeme osobný aj profesný rozvoj – možnosť zúčastniť sa rôznych školení, tréningov, konferencií, interné vzdelávanie
- program "Odporuč kamaráta" a získaj finančnú odmenu
- finančný príspevok na stravovanie vo výške 5 Eur /odpracovaný deň
- systém zamestnaneckých benefitov ( dovolenka navyše; akcie - teambuildingy; ovocie, kava, čaj sú samozrejmosťou...)

Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určinú 1 rok. V prípade obojstrannej spokojnos sa neskôr mení pracovný pomer na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

* Skúsenosti s poskytovaním informácií zákazníkom
* Výhodou znalosť logistických postupov a procesov
* Základné znalosti postupov účtovania
* Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
* Schopnosť spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti
* Schopnosť pracovať samostatne, zvládať stres, spolupracovať s nadriadenými a kolegami
* Aktívny a zodpovedný prístup k práci

ALEF je spoľahlivým dodávateľom informačných technológií od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najsilnejších distribútorov vo východnej Európe – s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Rumunsku a Grécku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti Cisco, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností NetApp, F5 Networks, AWS, Microsoft, Splunk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4450373  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac