Systémový inžinier, F5

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 200 Eur + bonusy *upozorňujeme, že toto je ponúkané minimum a finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalosti a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pridať sa do kolektívu špičkových IT odborníkov. Hľadáme kolegu, ktorý má záujem učiť sa nové veci, rád navrhuje technologické riešenia a vie ich tiež prezentovať.

Úlohou nášho nového kolegu bude:
- Systémová podpora a realizácia technických služieb pre zákazníkov (projekty, riešenia, konzultácie..)
- Technická spolupráca s obchodným oddelením
- Školenie certifikovaných a necertifikovaných školení
- Realizácia technických prezentácií na konferenciach
- Pravidelný reporting

Profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, priateľské pracovné prostredie
Home office
Systém zamestnaneckých benefitov (podpora vzdelávania, ovocie, dovolenka navyše...)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Analytické myslenie
Zodpovednosť
Prezentačné schopnosti
Schopnosť samostatnej aj tímovej práce
Pozitívny prístup k práci, ochota učiť sa nové technológie
Certifikáciu Cisco CCNA alebo ekvivalentnú

ALEF Distribution SK je stabilným dodávateľom informačných technológií už od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najstabilnejších distribútorov na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku, Chorvátsku a Srbsku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti CISCO, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností Cisco, NetApp, Cisco Meraki, F5 Networks, Thycotic, Splunk, Flowmon, Libelium a Microsoft.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho Business Centrum IV., Galvaniho 17/C
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Litterová
E-mail: poslať životopis
ID: 3816600  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 200 Eur + bonusy *upozorňujeme, že toto je ponúkané minimum a finálna suma základnej zložky mzdy môže byť upravená v závislosti od individuálnych znalosti a skúseností vybraného kandidáta