Trainee Systems Engineer - Brigáda pre študenta

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava technických školení a labov - Wireless, Data Center, Networks, Routing
• Správa kľúčových aplikácií, analýza a riešenie technických problémov
• Zodpovednosť za fungovanie a dostupnosť testovacieho a produkčného prostredia
• Správa technického skladu a sieťových zariadení
• Updatovanie operačných systémov sieťových komponentov
• Výpomoc ostatným oddeleniam (obchodné odd., marketing...)
• Riešenie operatívnych úloh

• Možnosť sa vyškoliť v oblasti Routing&Switching, Wireless, Security, Dátové Centrá atď.
• Naučiť sa pracovať s najnovšiami technológiami napríklad ako Cisco, NetApp, F5 a pod.
• Prácu v profesionálnom a dynamickom tíme
• Jedinečnú odbornú pracovnú prax, ktoré sa nikde inde nenaučíte
• Možnosť získania trvalého pracovného pomeru po skončení štúdia v stabilnej spoločnosti
• Platenú stáž v oblasti sieťovej infraštruktúry

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý je akčný, neočakáva stereotypnú prácu, aj keď občas sa jej nevyhne, a vie veci úspešne dotiahnúť do konca.

ALEF je spoľahlivým dodávateľom informačných technológií od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najsilnejších distribútorov vo východnej Európe – s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Rumunsku a Grécku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti Cisco, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností NetApp, F5 Networks, AWS, Microsoft, Splunk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3597738  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 Eur/hod