Marketingový špecialista

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho Business Centrum IV., Galvaniho 17/C, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa marketing a motivuje ťa vidieť výsledok svojej práce v praxi? Nie si stratený vo svete IT? Hľadáme nového člena tímu, ktorý bude dostatočne samostatný, ale aj tímový hráč na pozíciu marketingový špecialista.

Tvoja pracovná náplň:
• Ako náš nový marketingový špecialista budeš súčasťou obchodného tímu, ktorý pomáha rásť biznisu spoločnosti ALEF, ale zároveň sa postaráš aj o budovanie reputácie a jednotnú komunikačnú stratégiu firmy
• Komunikuješ v mene firmy so zákazníkmi prostredníctvom našich komunikačných nástrojov, občas aj s médiami a si tvorcom obsahu na webe.
• Pomáhaš revidovať odborné články, tvoríť produktové a firemné materiály, súťaže, promo akcie a zároveň meriaš výsledky a vyhodnocuješ ich
• Máš zodpovednosť za manažment marketingových fondov od vendorov, zabezpečenie ich plného čerpania a evidencie
• Si zodpovedný za výber darčekov pre zákazníkov
• Organizuješ odborné semináre a spoločenské akcie pre zákazníkov a zároveň zodpovedáš za prezentáciu spoločnosti na veľtrhoch, výstavách, konferenciách a seminároch pre obchodných partnerov a zákazníkov
• Spolupracuješ s našimi dodávateľmi technológií, partnermi, či organizátormi podujatí, ale aj s ďalšími kolegami v rámci skupiny ALEF Group
• Poznáš predajné kanály, ciele vendorov, udržiaviaš aktuálne informácie o marketingových akciách, plánoch výrobcov, konkurencie a pod.
• Vyhľadávaš nové príležitostí a postupy, vrátane nových a alternatívnych systémových prístupov s cieľom realizovať naplnenie obchodného potenciálu spoločnosti.
• Spolupracuješ s ďalšími oddeleniami spoločnosti

• Zodpovedajúce platové podmienky a motivujúci bonusový systém
• Vysokú mieru flexibility
• Zaujímavú a aktívnu prácu
• Zázemie vo významnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie
• Systém zamestnaneckých benefitov

Pozícia je obsadzovaná na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení životopisov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Dôslednosť a schopnosť samostatného riešenia pracovných úloh a problémov
• Kreativita
• Schopnosť pochopiť podmienky v oblasti IT trhu
• Schopnosť udržať a rozvíjať obchodné vzťahy
• Zodpovedný, tímový hráč

ALEF je spoľahlivým dodávateľom informačných technológií od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najsilnejších distribútorov vo východnej Európe – s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Rumunsku a Grécku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti Cisco, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností NetApp, F5 Networks, AWS, Microsoft, Splunk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3229829  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou