Samostatná účtovníčka

ALEA INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Špitálska 1255/3, Michalovce
Termín nástupu
ihneď
900 € Uvedená mzda je základná - možná - od, ktorá sa zvyšuje vzhľadom na skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo,
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr,
- sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad,
- personalistika,
- spracovanie miezd,
- účtovanie a kontrola bankových a pokladničných operácií,
- kompletná evidencia podvojného účtovníctva,
- vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok,
- pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti,
- vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH,
- kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov,
- spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy,
- pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR,
- komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami,
- evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi,

- možnosť dlhodobej práce v úspešnom podniku s významnou a stabilnou pozíciou na trhu,
- získanie odborných skúseností,
- stabilné a dlhodobé zamestnanie,
- príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie,
- práca v mladom, dynamickom kolektíve
- mobilný telefón,
- notebook
Uvedená mzda je základná - možná - od, ktorá sa zvyšuje vzhľadom na skúsenosti kandidáta.
Preto ak aj máte vyššie platové očakávania, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Životopis s prehľadom praxe a kontaktnými údajmi prosím zaslať na mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

3

- finančná a ekonomická gramotnosť
- serióznosť
- samostatnosť
- precíznosť a pozornosť

Prípravné práce k realizácii stavby, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3571567  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € Uvedená mzda je základná - možná - od, ktorá sa zvyšuje vzhľadom na skúsenosti kandidáta.