Disponent - obchodník

ALDONA s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 1632, Trebišov
Termín nástupu
apríl 2024
800 - 2 000 EUR/mesiacNástupný plat 800 €, po skončení skúšobnej doby príjem od 1200 € vyššie v závislosti od výkonnosti. Mzda zamestnanca sa skladá z pevného platu a provízie, ktorá je závislá od výkonnosti. Každé nájdené auto zvyšuje províziu. Tí najlepší si vedia na provízii zarobiť viac, ako je zmluvný plat. Platový strop teda u nás nie je. Záleží nám na tom, aby si schopní a ambiciózni v spolupráci s nami plnili svoje najodvážnejšie sny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Post disponent (s postupom na post obchodník)
- Aktívna práca s dopravcami
- Vyhľadávanie vhodných vozidiel
- Kontrola transportov po celý čas prepravy
- Aktívna kooperácia s obchodníkmi firmy ALDONA
- Práca s externými databázami
Nehľadáme výhradne ľudí, ktorí majú s danou prácou skúsenosti. Nových kolegov sme schopní do 10 dní veľmi efektívne zaškoliť.
Predpoklady uchádzača
- Aktívna znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka ( AJ; NJ; ŠJ; TJ; FR)
- Schopnosť bez zábran komunikovať s novými ľuďmi
- Ochota učiť sa nové veci
- Ambícia budovať svoju kariéru
- Tímovosť
- Zodpovednosť a čestnosť
- Schopnosť zvládať stres

Požiadavky na vzdelanie
stredoškolské s maturitou
alebo vyššie

- Firemný mobil + paušál aj na súkromné účely
- Home office
- 5 dní dovolenky navyše
- Hodnotné ceny za vysokú produkciu mimo provízie
- Firemné teambuildingy
- Vianočné odmeny
- Odborné a jazykové vzdelávanie
- Zamestnanecké zľavy
- Príspevok na športové aktivity
- Pružná pracovná doba
- Nadštandardné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Nehľadáme výhradne ľudí, ktorí majú s danou prácou skúsenosti. Nových kolegov sme schopní do 10 dní

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme firma s 30 ročnou tradíciou a so sviežim, dynamickým a hlavne veľmi pro-zamestnaneckým prístupom. Spolupracujeme s prevažne zahraničnými klientami veľmi známych značiek, pre ktorých zabezpečujeme prepravy tovaru, ktoré umožňujú plynulý chod ich výroby.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4641720  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac