Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo ALDAN, s.r.o.

Hľadáme CNC špecialistov /Fréza/

ALDAN, s.r.o.

Miesto práce
Nižná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
10 - 11 EUR/hod.Konečná odmena závisí od tvojich schopností a tiež výkonu. Môžeš pracovať aj na TPP od 1200€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu, hľadáme kolegu ktorý sa chce naučiť pracovať s technickými výkresmi, obsluhovať a programovať kvalitné CNC stroje a to všetko v spoločnosti s 30 ročnou históriou. Ak CNC stroje poznáš, tak máš zaručený rýchlejší kariérny rast. Ak si tímový hráč, chceš sa učiť nové veci a pracovať vo firme s ľudských prístupom, tak hľadáme práve teba. Všetko ťa naučíme a všetko ti vysvetlíme aby si bol jeden z nás.

- práca v menšom zohratom kolektíve
- firemné akcie (guláš, kapustnica, oslava výročia)
- bezpečné pracovné prostredie
- stravné lístky
- flexibilný pracovný čas
- káva a nápoje na pracovisku zadarmo
- bonus pri doporučení zamestnanca
- parkovacie miesto
- zaškolenie a ďalšie vzdelávanie je pre nás samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

- znalosť edgecam výhodou
- skúsenosti s CNC strojom výhodou

Spoločnosť ALDAN bola založená v roku 1992. Naša spoločnosť má sídlo na severe Slovenska v obci Nižná. Spoločnosť je certifikovaná podľa normy STN EN ISO 9001:2016. Jedným z prvoradých cieľov našej spoločnosti je dodávať vysoko kvalitné a technicky spoľahlivé výrobky podľa požiadaviek zákazníkov v súlade s platnými normami a predpismi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tibor Mitošinka
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4351692  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.