Obchodní zástupce pro nově otevřený slovenský trh

ALCOR INVESTMENTS a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina CASH4CAR se již od roku 2015 zabývá nákupem a prodejem nových luxusních a sportovních vozů, dále také financováním vozidel formou firemního zpětného leasingu osobních vozů a s více než 15 tisíci zákazníky je jedním z největších poskytovatelů zástav v České republice. Aktuálně obsazujeme pozici : Obchodní manager pro nově otevřený slovenský trh.

Aktuálně obsazujeme pozici: Obchodní manager pro nově otevřený slovenský trh.

Co budete dělat?

· Budete zpracovávat on-line žádosti o zástavy;

· budete vyřizovat obchodní příchozí i odchozí hovory s klienty;

· budete vybírat vhodné zástavy z nabídky;

· budete mít na starost administrativu spojenou s uzavíráním smluv;

· budete spolupracovat na vymáhání plateb od dlužníků;

· budete realizovat osobní návštěvy u klienta, dále budete mít na starost cenové odhady zástavy a jejich vyplácení;

· budete také spolupracovat na zabavování zástav od neplatičů, budete rovněž spolupracovat s vymáhací agenturou;

· dále budete spolupracovat s dalšími partnery, kteří zajišťují servis vozidel, akční prodeje, prodeje zástav atd.

Jak si Vás představujeme?

· Máte praxi na pozici související s vozidly - leasing, pojištění, servis, bazar apod.;

· ovládáte Microsoft Office a práci na internetu;

· orientujete se po technické stránce alespoň částečně v oblasti vozidel;

· máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou;

· máte ŘP skupiny B (další skupiny jsou výhodou) a jste aktivní řidič.

Co nabízíme?

· Fixní mzdu v rozsahu 1000 - 1500 EUR + variabilní složku až 1500 EUR měsíčně;

· rozmanitou pracovní náplň;

· flexibilní pracovní dobu;

· služební vůz;

· služební notebook a telefon.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3938780  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.