Senior controller

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je logické a analytické myšlení Vaší předností? Baví Vás čísla a analýzy? Rád/a pracujete s informačními systémy? Nebojíte se ponořit do detailů reportů, ale zároveň si dokážete udržet komplexní pohled na věc? Přijďte se k nám podívat a můžete se stát součástí týmu Alca plast.

Co Vás na pozici čeká?

  • Správa databáze, kvality dat a schopnost konsolidace získaných podkladů do jednotného celku.
  • Zpracování plánů v oblasti nákupu, prodeje a výroby, sledování finančních ukazatelů.
  • Zpracování pravidelných a ad-hoc reportů.
  • Vyhodnocování a analyzování dat pro management společnosti.
  • Analyzování finančních výsledků a vysvětlení odchylek.
  • Spolupráce na plánování rozpočtů a forecastů.
  • Práce v informačním systému K2.

Co hledáme u našeho nového kolegy?

  • VŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Základní orientace v účetnictví
  • Pokročilou znalost MS Office (Word, Excel – tvorba tabulek, grafů, používání funkcí a vzorců)
  • Znalost Aj na komunikativní úrovni (B1-B2)
  • Analytické a logické myšlení, pečlivost a smysl pro detail
  • Vztah k práci s informačními systémy
  • Řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič

Základní složka mzdy + další odměny

  • Základní hrubá mzda od 1200 € v závislosti na zkušenostech a odborných znalostech
  • Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce

Na co se můžete těšit?

  • Práci u největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě
  • Možnost ubytování za zvýhodněných podmínek
  • 5 dní bonusového pracovního volna
  • Moderní prostředí dynamické firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, ulice Bratislavská 2846
  • Termín nástupu: dle dohody, možný ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
  • Směnnost: jednosměnný

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3734513  Dátum zverejnenia: 7.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.