Projektový manažer/ obchodní zástupce pro stavebnictví

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PROJEKTOVÉHO MANAŽERA/ OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO STAVEBNICTVÍ

Pro dobrý výkon budete potřebovat:

  • preferujeme SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodního ducha a orientaci na dosahování výsledků
  • schopnost vyjednávat
  • pokročilou znalost MS Office
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • důležitá je samostatnost, reprezentativní vystupování a loajální přístup

Výhodou:

  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost anglického jazyka (není podmínkou)

Jedná se o práci v oblasti stavebnictví především v Bratislavě a okolí, případně i celé SR. Budete se podílet na řešení projektů od příležitosti až po realizaci. Vaší prací bude evidence a aktualizace informací o projektech. Součástí Vaší práce bude i akviziční činnost. Budete se podílet na sledování trhu v oblasti výstavby. Povedete obchodní jednání s investory, projektanty a realizačními firmami. Budete si plánovat pracovní cesty, zpracovávat cenové nabídky a uzavírat objednávky.

Praxi na pozici obchodního zástupce uvítáme, ale není podmínkou. Tato pracovní pozice je vhodná i pro ambiciózního absolventa!

Informace o pracovním místě:

Místo práce: Bratislava
Termín nástupu: dle dohody, možný ihned
Druh pracovního poměru: plný úvazek
Nabízená mzda (brutto): 1500,-EUR + bonusy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci u největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní prostředí dynamické firmy
  • možnost odborného i osobního rozvoje
  • příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3598477  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.