Obchodní a technický poradce pro SR

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci a máte obchodního ducha?
Patří k Vašim přednostem výborné komunikační a prezentační dovednosti?

Výsledkem Vaší práce bude:

Prokazatelný úspěch produktů na trhu

Pro dobrý výkon budete potřebovat:

  • VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • obchodního ducha a schopnost vyjednávat
  • pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • analytické a logické myšlení
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič

Výhodou:

  • praxe na pozici obchodního zástupce
  • schopnost orientovat se v technické dokumentaci stavby a poskytovat technické poradenství
  • znalost anglického jazyka

Čeká na Vás komplexní řešení projektů od příležitosti až po realizaci. Vaší prací bude evidence a aktualizace informací o projektech. Součástí Vaší práce bude i akviziční činnost. Budete se podílet na sledování trhu v oblasti výstavby. Povedete obchodní jednání s investory, projektanty a realizačními firmami. Budete si plánovat pracovní cesty, zpracovávat cenové nabídky a uzavírat objednávky.

Informace o pracovním místě:

Místo práce: Bratislava
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovního poměru: plný úvazek
Nabízená mzda (brutto): 1200,-EUR + bonusy

Zaujala Vás pozice? Vložte si životopis!

životopis a motivační dopis prosím vkládejte pouze přes naše webové stránky www.alcaplast.sk v části kariéra vyhledejte vhodnou pozici, vyplňte krátký dotazník a vložte svůj životopis

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3393946  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/měsíc