Svářeč TIG

Alca plast, s.r.o.

Místo práce
Břeclav, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte svářečský průkaz a orientujete se ve čtení technických výkresů?

Společnost Alca plast, s. r. o., největší výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě, hledá na rozšíření svého stávajícího týmu:

SVÁŘEČE TIG

Máte zkušenosti na obdobné pozici minimálně 2 roky?
Vlastníte svářečský průkaz – metoda TIG (ZK141)?

Jste pečlivý/á?
Nevadí Vám třísměnný provoz?

Výsledkem Vaší práce bude:

  • dobře a kvalitně svařený výrobek dle výkresové dokumentace

Pro dobrý výkon budete potřebovat:

  • středoškolské odborné vzdělání, výhodou je obor zámečník, strojní mechanik
  • dobrou orientaci v technických výkresech
  • důležitá je pro nás zodpovědnost, loajalita, poctivost a preciznost

Výhodou:

  • zkušenosti s obsluhou svařovacího robota

Vaší prací bude ruční svařování nerezových žlabů, kde nezbytnou součástí je i kontrola svařených komponentů, případně úprava komponentů za pomoci broušení. Při své práci budete komunikovat s technology z oddělení kvality a po zaškolování se můžete dostat i k obsluze svařovacího robota.

Informace o pracovním místě:

Místo práce: Břeclav, v případě zaměstnanců z jiných regionů nabízíme možnost ubytování!

Termín nástupu: dle domluvy

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3334883  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.