Samostatná účtovníčka

BAZÉNY SK, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 104, 949 05 Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
02.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kompletne vedenie účtovníctva vrátane ročných uzávierok
• tvorba reportov a štatistík
• spracovanie miezd
• tvorba kontrolných výkazov, súhrnných hlásení
• komunikácia so štátnymi orgánmi
• práca s Intrastatom

• zázemie v dynamicky rastúcej spoločnosti s medzinárodným kreditom
• možnosť profesného a osobnostného rastu
• prácu plnú výziev
• neformálne prostredie a priateľský kolektív
• atraktívne mzdové ohodnotenie
• dochádzkový bonus
• širokú škálu rôznych firemných benefitov: pružnú pracovnú dobu, vernostné benefity, príplatky za prácu v noci a cez víkend, služobný telefón, pomoc pri odvykaní od fajčenia a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

• VŠ/SŠ ekonomického smeru
• minimálna prax 4 roky v odbore účtovníctva a daní
• dobrá orientácia v účtovnej a daňovej problematike, znalosť zákona o dani z pridanej hodnoty a dani z príjmu
• samostatnosť, dôkladnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
• užívateľská znalosť MS Office
• zostavenie účtovnej uzávierky, vrátane výkazov (súvaha, výkaz ziskov a strát)

Naša spoločnosť ako oficiálny partner a distribútor produktov ALBIXON sa pohybuje v oblasti výroby bazénov a zastrešení viac ako 25 rokov. V našom vývojovom stredisku pracujeme s najmodernejšími trendmi a technológiami, ktoré sú zamerané predovšetkým na neustále zvyšovanie kvality, bezpečnosti, funkčnosti a dizajnu. Sme zameraní v prvom rade na KVALITU. Máme uznaných 52 patentov a priemyselných vzorov pre bazény a zastrešenia. Spolupracujeme výhradne s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi, ako napr. BRILIX. Naše výrobky spĺňajú požiadavky zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, kde sú výrobky vyvážané pod ochrannou známkou IDEALCOVER.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3174862  Dátum zverejnenia: 31.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou