Finančný konzultant pre Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

SMART aplikacie s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000+

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Vás svet financií? Chcete sa stať profesionálnym finančným konzultantom? Zdokonaliť sa v obchodníckych zručnostiach, alebo máte záujem o pozíciu manažéra?
Ste komunikatívny a chcete rozvíjať svoje schopnosti?
Páči sa vám, keď váš zárobok závisí priamo od vášho výkonu?
Chcete si sami organizovať svoj čas?
Ak je Vašou odpoveďou áno – hľadáme práve Vás!

• Kontaktovanie klientov, analýza ich potrieb a príprava riešenia pre komplexné finančné zabezpečenie
• uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia, možnosť sprostredkovať úvery a hypotéky, ako aj zabezpečenie dôchodku
• klientský servis, podpora a pomoc pri zmenách v poistných zmluvách a pri hlásení poistných udalostí.
• aktívna účasť na firemných vzdelávacích a rozvojových školeniach

• atraktívny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
• práca s prideleným portfóliom klientov
• flexibilný pracovný čas.
• bezplatný kvalitný systém vzdelávania
• podpora skúseného manažéra v rámci adaptačného programu a získannia predajných zručností.
• možnosť kariérneho rastu
• priateľská atmosféra v tíme renomovanej spoločnosti
• príspevok zamestnávateľa na firemné životné poistenie a špeciálne zľavy na vybrané poistné produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
komunikatívnosť
znalosť finančného sektora - výhodou

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti online a mobilného marketingu. Špecializujeme sa na tvorbu mobilných aplikácií na mieru , výrobu web stránok, správa FB a Instagramu. Okrem toho spravujeme niekoľko vlastných e-shopov .
ID: 3478037  Dátum zverejnenia: 24.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000+