Vedúca predajne Stanica Nivy Bratislava

ALBI, s.r.o.

Miesto práce
Stanica Nivy, bus station, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
okamžite
1 025 - 1 275 EUR/mesiacZáklad 1025€ + odmena za predaj + zákonné príplatky = cca 1275€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie značkovej darčekovej predajne.
Organizovanie personálu predajne.
Rozvoj podriadených - produktové a predajné schopnosti a znalosti.
Obsluhovanie zákazníkov. Vykladanie tovaru.
Objednávanie tovaru pre predajňu.
Zodpovednosť za výšku a obrátku zásob.
Administratíva spojená s prevádzkou predajne.
Zodpovednosť za nákupy pre predajňu.
Práca v 6-12 hodinových zmenách.
Spoločná hmotná zodpovednosť.
Odvod hotovosti.

stravné lístky
pitný režim zdarma
sústavné externé aj interné vzdelávanie v oblasti produktov, predaja aj vedenia ľudí
podiely na zisku

Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predajné schopnosti.
Riadiace schopnosti.
Samostatná, energická osoba.
Analytické, logické myslenie.

Sme tradičná česko-slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996.
Máme 17 špecializovaných predajní, veľkoobchodnú distribúciu, e-shop a neustále sa rozrastáme.
Predávame darčeky, pohľadnice, spoločenské hry, sviečky, párty sortiment, Kúzelné čítanie, Kvído, hlavolamy a mnoho iného.
Podporujeme rozvoj našich zamestnancov formou produktových a predajných školení. Oceňujeme tých, ktorí sa chcú s nami rozvíjať, pracovať na sebe a dosahovať výsledky.
V ALBI sa snažíme vytvárať priestor, v ktorom sú všetci spokojní, pretože iba tak môžeme rozdávať potešenie, radosť a zábavu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Kekeliaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4165991  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 025 EUR/mesiac