Vedúca kancelárie

ALBI, s.r.o.

Miesto práce
Oravská 8557/22, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
15.2. 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kalkulácie, dopyty a iné zložitejšie jednorázové úlohy pre konateľa
Organizácia firemných eventov
Vedenie centrálnej kancelárie
Administratíva spojená s prenájmami predajní
Koordinátor zvozu hotovosti a facility managementu predajní
Backoffice(podpora) pre obchodných zástupcov a vedúcich predajní
Backoffice pre IT manažéra
Nákup prepravných služieb
Nákup služieb mobilných operátorov
Nákup merchandisingových služieb

možnosť interného vzdelávania - Aj
spoločné firemné akcie
podiely na zisku
občerstvenie zdarma

Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na výberové konanie v sídle firmy v Žiline, ktoré sa bude konať v týždni od 5.2. 2018. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Logické myslenie.
Nepodlieha stresu, vie si zadeliť robotu, rozpoznať priority.
Tímový hráč, rád pomáha, príjemne komunikuje.

Sme tradičná česko-slovenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1996.
Máme 17 špecializovaných predajní, veľkoobchodnú distribúciu, e-shop a neustále sa rozrastáme.
Predávame darčeky, pohľadnice, spoločenské hry, sviečky, párty sortiment, Kúzelné čítanie, Kvído, hlavolamy a mnoho iného.
Podporujeme rozvoj našich zamestnancov formou produktových a predajných školení. Oceňujeme tých, ktorí sa chcú s nami rozvíjať, pracovať na sebe a dosahovať výsledky.
V ALBI sa snažíme vytvárať priestor, v ktorom sú všetci spokojní, pretože iba tak môžeme rozdávať potešenie, radosť a zábavu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Kekeliaková
E-mail: poslať životopis
ID: 1659805  Dátum zverejnenia: 17.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac nástupný plat