Servisný technik (Junior & Senior)

Albertina Packaging, spol. s r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 300 - 2 000 EUR/mesiacPresné platové ohodnotenie je závislé od kvalít a praxe uchádzača. Koncoročný bonus/na základe zadefinovaných kľúčových ukazovateľov výkonu a hospod.výsledku firmy (vo forme 13ho a 14ho platu). Príspevok na vzdelanie (jazyky a odborná príprava)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prebierky zariadení u dodávateľov a odovzdávky u odberateľov
- zabezpečenie záručných a pozáručných servisných opráv
- servis a údržba plniacich, uzatváracích, etiketovacích strojov, etiketovacích váh, baliacich, kartónovacích strojov a automatizačných systémov,
- diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- montáž a uvádzanie zariadení do prevádzky u zákazníka
- zaškoľovanie obsluhy /klienta
- poskytovanie technickej podpory zákazníkom

- žiadna monotónna nuda ale rozmanitá pracovná náplň technického charakteru
- neustále zdokonalovanie sa prostredníctvom prístupu k novým technológiám
- možnosť odborného a osobnostného rozvoja a vzdelávania
- príspevok na jazykové vzdelávanie
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia
- po zapracovaní služobné auto s možnosťou využitia na súkromné účely
- zaujímavé platové možnosti
- pracovné miesto so silnou perspektívou budúcnosti

Prax až tak nerozhoduje, ale ideálny kandidát by sa mal vedieť orientovať v elektrických zariadeniach, strojoch a linkách.
Nehľadáme špecialistov, vieme si ich vychovať systémom učenia v praxi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie, elektrotechnické alebo strojárske s elektrotechnickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pracovné skúsenosti ideálne1-3 roky ako servisný technik, elektromechanik, technik údržby strojov a prístrojov
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. podľa §21
- Ovládanie PC Microsoft Office (Excell, Word, Outlook)
- Anglický jazyk na bežnej komunikačnej úrovni (úroveň technickej komunikácie je výhodou)
- Schopnosť učiť sa nové zariadenia a potrebný SW
- technické myslenie, ovládanie princípov mechaniky, pneumatiky
- Orientácia v technickej dokumentácii - manuály, schémy
- Ochota cestovať/práca vyžaduje výjazdy k dodávateľom a klientom

Spoločnosť Albertina Packaging, spol. s r.o. sa zameriava na dodávku technologických zariadení alebo technologických celkov pre zákazníkov a zabezpečenie záručného aj pozáručného servisu na dodané technológie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4175372  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac