Automechanik/Pomocný mechanik

ALBERT enduro team s. r. o.

Miesto práce
Skladová 8, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 300 EUR/mesiacMzda od 1 100 - 1 300 EUR v závislosti od skúseností uchádzača; Pomocný mechanik- mzda od 700 EUR + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanik pre údržbu nákladných vozidiel, diagnostikovanie porúch vozidiel, vykonávanie mechanických opráv na ťahačoch a návesoch. Práca na 2 zmeny (6:00-14:30/11:00-19:30)

- práca v dynamickej, rozvíjajúcej sa spoločnosti
- prijemný kolektív
- stabilná a dlhodobá práca
- obedy zdarma

Spoločnosť ALBERT enduro team, s.r.o. hľadá šikovných mechanikov. Svoj životopis nám prosím zašlite na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Presný termín nástupu a mzdové podmienky budú dohodnuté na pohovore. Pohovory robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilové, strojárske, elekrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

-Samostatnosť a dostatočná prax podmienkou
-Zmysel pre zodpovednosť
-Ochota pracovať a hľadať riešenia

Albert autodoprava pôsobí na dopravnom trhu už od roku 1995.
Spoločnosť Albert autodoprava sa špecializuje na rozvoz potravín po celom Slovensku.
Spoločnosť v súčasnej dobe tvorí mnohopočetný vozový park, vlastný dispečing - logistiku, sklady a dielne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4538265  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac