Vodič nákladného vozidla sk. B,C,E

ALBERT enduro team s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 800 EUR/mesiacVodič sk. B - Od 850 EUR/mesiac (skrátený úväzok) Vodič sk. C - Od 1 500 EUR/mesiac Vodič sk. E - Od 1 800 EUR/mesiac Celkovú mzdu tvorí: základná mzda + mesačné osobné ohodnotenie + prémie podľa výkonu, diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava potravinového tovaru s chladením v rámci Slovenskej Republiky

Možnosť preplatenia dokladov potrebných k výkonu práce

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na našu e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu správy napíšte názov pozície "Vodič skupiny B,C,E".
Vopred všetkým ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz skupiny B,C,E
- čistý register trestov
- výpis z karty vodiča
- platné psychologické vyšetrenie výhodou
- zdravotná spôsobilosť
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Albert autodoprava pôsobí na dopravnom trhu už od roku 1995.
Spoločnosť Albert autodoprava sa špecializuje na rozvoz potravín po celom Slovensku.
Spoločnosť v súčasnej dobe tvorí mnohopočetný vozový park, vlastný dispečing - logistiku, sklady a dielne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4512072  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac