Warehouse Lean Leader

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Albea Levice, Levice
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od predošlých skúseností uchádzača + variabilná zložka mzdy až do výšky 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora SC Managera pri zavedení a riadení kultúry CI/Lean
• Podpora SC Managera pri identifikácii a nasadení správnej organizácie podľa stratégie Albéa Lean
• Navrhovanie a implementácia zlepšovacích opatrení so zameraním na skrátenie doby prípravy prostredníctvom zvýšenia produktivity, zníženia zásob, optimalizácie tokov a zásob a redukcie zbytočných pohybov
• Podpora vedúceho skladu pri dosahovaní cieľov neustálym zlepšovaním
• Identifikácia potrebných školení a podpora vedúceho skladu s dokumentáciou, školeniami a implementáciou opatrení na neustále zlepšovanie
• Účasť na potrebných projektoch a v prípade potreby vedenie stretnutí
• Identifikácia a implementácia vizualizácie v oddelení skladu
• Prevzatie úlohy SAP key user pre sklad, pri tvorbe a aktualizácii manuálov; podpora pri školeniach zamestnancov v sklade
• Vykonávanie auditov dokumentácie, aktualizácia a archivácia dokumentácie súvisiacej s oddelením Supply Chain a skladom

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Zabezpečený pitný režim
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia (1 obed=0,54€)
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Príspevok na III. pilier od zamestnávateľa
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- tímová práca
- precíznosť
- praktické myslenie
- pozornosť

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4410764  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac