Junior Supply Chain Specialist

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
E. Sachsa, Levice
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiac+ 200€ variabilná zložka (mesačne)+ dochádzkové bonusy 50€ (štvrťročne) a 200€ (ročne) * mzda závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhotovenie dodacích listov
• Spracovanie získaných dát a transfer do systému
• Tvorba denných reportov
• Zodpovednosť za správnosť vložených dát
• Aktualizácia dát podľa požiadaviek
• Aktualizácia skladových zásob
• Kontrola odpísaného materiálu; v prípade potreby dopísať neodpísaný materiál
• Registrácia materiálu
• Registrácia NCO paliet
• Tvorba a spracovanie „obsolete“ reportov
• Riešenie problémov s GSK a BSK Transport
• Inventarizácia a korekcia hotových výrobkov, materiálu a polotovarov
• Odpisovanie farieb a lakov
• Korekcia spotreby laminátu na tlači
• Tvorba deštrukčných listov
• Na základe poverenia svojho nadriadeného vykonáva všetky práce, ktoré sú v záujme skvalitnenia procesu a zlepšenia pracovných podmienok

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Práca na dennú zmenu Po-Pia 08:00h-16:30h
- Zabezpečený pitný režim
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia (zamestnanec si dopláca 0,54€/obed)
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP R/3 - Základy
SAP Warehouse Management (WM) - Základy

Počet rokov praxe

2

- komunikácia
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- tímová práca
- samostatnosť
- rozhodnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- spoľahlivosť
- znalosti a skúsenosti so systémom SAP sú vítané
- pochopenie prepojenia logistiky a účtovníctva výhodou

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4333610  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac