Junior Continuous Improvement

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Albea Levice, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac- mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CIP – Proces neustáleho zlepšovania vo výrobe, i.e. 5S, Vizuálny manažment, SMED
Podpora kontinuálneho usporiadania (výroba a logistika) a podpora plánovania procesov
Optimalizácia pracovných staníc
Práca na vlastných projektoch v rámci priameho zlepšovania a procesov
Úlohy v oblasti digitalizácie
Hodnotenie rentability a nákladov nových technológií
Hodnotenie KPI
Podpora rôznych Lean výrobných projektov, i.e. zlepšovanie REE alebo produktivity

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Práca na dennú zmenu Po-Pia 08:00h-16:30h
- Zabezpečený pitný režim
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia (zamestnanec si dopláca 0,42€/obed)
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, automatizačná technika a podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Magisterský titul/Inžiniersky diplom v strojárstve, automatizačnej technike alebo porovnateľný študijný odbor
- Základy konceptov priemyselnej Lean výroby, počiatočná skúsenosť s neustálym zlepšovaním je výhodou
- Znalosť programovania robotov (IE:AGV) je výhodou
- Schopnosť rýchlo získať prehľad o zložitých výrobných procesoch
- Štruktúrovaná, spoľahlivá a zodpovedná pracovná metóda
- Schopnosť pracovať v tíme a dobré komunikačné schopnosti
- Skúsenosti s projektovým manažmentom
- Predchádzajúca skúsenosť s farmaceutickým/potravinárskym priemyslom je výhodou

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4231251  Dátum zverejnenia: 5.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac