EHS Leader

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Albea Levice, Levice
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiac+ ročný bonus na základe plnenia cieľov spoločnosti. Výsledná mzda závisí od schopností a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementuje EHS politiku Albéa v závode Albéa Slovakia v medziach pôsobnosti
Zodpovedá za EHS v spolupráci s externými dodávateľmi EHS
Zaisťuje vstupné a opakované EHS školenia zamestnancov, externých pracovníkov a overuje účinnosť školení
Neustále monitoruje školiace potreby vo vzťahu k bezpečnosti a ochrane zdravia a životného prostredia
„Case Mapping“ – včasné vyšetrovanie nehôd, skoro nehôd a zabezpečenie implementovania následných nápravných opatrení
Pripravuje a sleduje akčné EHS plány
Zodpovedá za tvorbu systému odpadov, ich spracovanie, odvozy odpadov, vedie evidenciu odpadového hospodárstva a vypracováva príslušné prehľady a správy podľa platnej legislatívy
Vykonáva pravidelné audity zamerané na EHS, definuje priame vhodné nápravné opatrenia, analyzuje nedostatky z kontrol

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Práca na dennú zmenu Po-Pia 08:00h-16:30h
- Zabezpečený pitný režim
- Teplý nápoj (káva, čaj, čokoláda) - 1 x denne zdarma
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia (zamestnanec si dopláca 0,71€/obed)
- Stravovacie karty Up Déjeuner
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ISO 14001 Environmental management systems - Mierne pokročilý
ISO 45001 - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

4

- komunikácia (jednanie s ľuďmi)
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- tímová práca
- samostatnosť
- rozhodnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- spoľahlivosť

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4223322  Dátum zverejnenia: 24.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac