Zoraďovač

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
700 EUR/mesiac+ 200€ variabilná zložka + cca 70€ rizikový príplatok (výška sa odvíja od zmien) + príplatky (nočná, soboty, nedele, atď. podľa zákona) + bonusy (50€ štvrťročne, 200€ ročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežné nastavovacie práce pre plynulý chod výrobnej linky
- dozor a kontrola výroby
- odstraňovanie bežných porúch na výrobnej linke
- vykonávanie pravidelných, aj náhodných kontrol výroby
- zoraďovanie, nastavovanie strojov
- kontrola všetkých potrebných nastavení a podmienok pred spustením linky
- spúšťanie a zastavovanie liniek a ich jednotlivých častí

- stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto,
- výhodné mzdové podmienky, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť,
- precíznosť,
- detailnosť,
- praktické myslenie,
- pozornosť,
- samostatnosť,
- schopnosť a ochota učiť sa
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke (12 hodinové zmeny v 4 zmennej prevádzke)
- technické predpoklady.

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3372286  Dátum zverejnenia: 26.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac