Elektrikár

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Albea Levice, Levice
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiac- základ + variabilná zložka (do 200€/mesiac) - základná mzda je viazaná na skúsenosť uchádzača a bude stanovená počas pohovorov - štvrťročný bonus za dochádzku 50€/ ročný bonus za dochádzku 200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedný za správne fungovanie strojov počas jeho zmeny
- vykonáva všetky operácie plánovanej údržby elektrického charakteru, ktoré sú zahrnuté v pláne preventívnej údržby
- v rámci schopností získaných prostredníctvom zaškolenia hodnotí a primerane opravuje elektrické poruchy, poškodenia alebo zlé fungovania výrobných strojov, a to s cieľom optimalizovať činnosti opráv a skracovať čas prestojov vo výrobe
- vykonáva údržbu pomocných elektrických zariadení podľa stanoveného plánu a je spoluzodpovedný za správne vykonanie údržbárskych prác poskytnutých externými spoločnosťami
- musí vedieť posúdiť charakter a vážnosť poruchy, aby sa naplánovali prípadné opravy externými spoločnosťami
musí vedieť posúdiť charakter a vážnosť poruchy, aby sa naplánovali prípadné opravy externými dodávateľmi
- je zodpovedný za správne riadenie skladu náhradných dielov a za dokumentáciu výdaja pre ich obnovu

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Zabezpečený pitný režim
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia (zamestnanec si dopláca 0,42€/obed)
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Príspevok na III. pilier od zamestnávateľa
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, elektronický

Počet rokov praxe

2

- odborná spôsobilosť,
- podmienkou je § 21, 22 samostatný elektrotechnik
- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke (12 hod zmeny)

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3232453  Dátum zverejnenia: 16.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac