Skladník/čka - plat až 1300€ vrátane bonusov

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacMzda zahŕňa zakladnú mzdu + variabilnú zložku + príplatky (nočné, víkendy) + štvrťročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v tíme,
- prijímanie a výdaj tovaru,
- zodpovednosť za naskladnenie a vyskladnenie tovaru,
- práca na VZV.

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Zabezpečený pitný režim
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia
- Stravovacie karty UP Dejeuner namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky pre danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, logistika, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VZV preukaz je NUTNOSŤOU
- predošlé skúsenosti s prácou v sklade, skladovým hospodárstvom,
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť,
- pracovitosť,
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť,
- dobré pracovné návyky,
- flexibilita,
- ochota pracovať na zmeny (2x ranná/2x voľno/2x nočná/ 2x voľno 12hod)

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3226959  Dátum zverejnenia: 29.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac