Vedúci zmeny vo výrobe

Albéa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
770 EUR/mesiac+ 200€ variabilná zložka + cca 70€ rizikový príplatok (výška sa odvíja od zmien) + príplatky (nočná, soboty, nedele, atď. podľa zákona) + bonusy (50€ štvrťročne, 200€ ročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný za riadenie multi-disciplinovaného tímu k optimálnemu výkonu z hľadiska kvality, produktivity a prevádzkových noriem, s prihliadnutím na ciele spoločnosti, zdravie, bezpečnosť a GMP (správna výrobná prax).

Kľúčovým cieľom tejto pozície je neustály vývoj procesov a ľudí, aby spĺňali najvyššie štandardy výrobnej praxe, čo má za následok vysoko kvalifikovaný a dobre motivovaný tím každej zmeny. A tiež mať v podniku vedúcu pozíciu cez víkendy a počas nočných zmien.

- zabezpečiť dodržiavanie a pochopenie noriem GMP,
- štandardy kvality,
- prevádzka liniek,
- nastavovanie - kalibrácia strojov,
- spolupráca s oddelením kvality a oddelením plánovania,
- komunikácia so zamestnancami na rôznych oddeleniach,
- plánovanie a pomoc pri tréningoch zamestnancov
- kontrolovať dodržiavanie OOPP
- navrhnúť a kde je to vhodné zaviesť zlepšenia, najmä zodpovednosti za zvyšovanie efektivity a kvality procesov
- zodpovednosť za riadenie zmenového personálu na zabezpečenie firemných postupov pri podávaní sťažností a disciplinárne konania
- zabezpečenie sledovania všetkých výrobných postupov; dokumentácia musí byť dokončená presne a včas
- komunikácia pri akýchkoľvek zmenách a oznamovanie zmien zamestnancom
- zastupovanie v prípade neprítomnosti vedúceho výroby, v prípade potreby
- ochota pracovať mimo bežnej zmeny (nadčasy) – príležitostne
- zodpovednosť za vzdelávanie a rozvoj svojich zamestnancov na zmene, a iné.

- Stabilný príjem a istota dlhodobého zamestnania v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Stabilné pracovné miesto,
- Výhodné mzdové podmienky, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus
- Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
- Priateľský kolektív ochotný pomôcť a vysvetliť
- Rekreačný príspevok po 2 rokoch vo firme pomocou UP Rekrea
- Zabezpečený pitný režim
- Stravovanie v priestoroch závodu počas dennej zmeny Po-Pia
- Stravovacie karty namiesto stravných lístkov už po 3. mesiaci
- Príspevok na III. pilier od zamestnávateľa
- Interný systém odborného vzdelávania Planet, kde nájdete nielen odborné a akreditované workshopy, tréningy a e-learningové kurzy, ale množstvo iných školení zameraných na prácu v kolektíve, komunikáciu, manažment, atď..
- Vitamínové balíčky 1-2x ročne
- Sezónne odmeny ako napr. každoročné mikulášske balíčky a vianočné darčeky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Výrobca laminátových túb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3214623  Dátum zverejnenia: 17.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac