Technický/ká redaktorka v knižnom vydavateľstve

Albatros Media Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800€ + variabilná zložka + 13. plat + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Redakcia hľadá nového kolegu/kolegyňu!

Vo vydavateľstve Albatros Media dokážeme naše nadšenie z kníh pretaviť do každodennej práce. Do redakcie hľadáme podobne naladeného kolegu.
Si doma v polygrafii a fascinuje ťa proces výroby kníh? Ovládaš programy Adobe pre predtlačovú prípravu na profesionálnej úrovni?
Poď k nám pracovať!

Čo ťa čaká?
- Koordinácia prípravy tlačových podkladov publikácií medzi redaktormi a grafickými štúdiami
- Kontrola sadzby z hľadiska typografických pravidiel
- Kontrola tlačových PDF publikácií pred odoslaním do tlačiarne
- Kontrola dát spracovaných tlačiarňou – elektronické alebo papierové plotre
- Zadávanie dát do informačného systému

Čo ti ponúkame?
- Zaujímavú, prácu v najväčšom vydavateľstve v ČR s významným, rastúcim podielom na slovenskom trhu.
- Osobné hodnotenie s podielom na výsledkoch spoločnosti (bonusy)
- Príspevok na stravovanie, firemné benefity, cafetéria, ovocie na pracovisku
- 5 dní dovolenky navyše
- Prácu v mladom dynamickom kolektíve, v príjemnom prostredí modernej budovy v centre mesta

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo vyžadujeme:
- Stredoškolské vzdelanie so zameraním na odbor polygrafia - výhodou
- Prax v odbore podmienkou
- Vynikajúcu znalosť používania programu Adobe Acrobat Pro, InDesign, Illustrator, Photoshop
- Praktickú používateľskú znalosť MS Office (excel, word, outlook)
- Základná znalosť AJ
- Samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť a komunikačné schopnosti
- Časová flexibilita
- Organizačné schopnosti, time manažment
- Čistý register trestov

Albatros Media je lídrom v oblasti nakladateľských činností v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnosti na slovenskom trhu ponúka široké spektrum mediálnych produktov (kníh, interaktívnych kníh, CD/DVD, audiokníh, e-book a pod.) pod značkami úspešných vydavateľstiev (Albatros, CooBoo, Fragment, Lindeni, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino, Mladá Fronta, selfpublishingová platforma Pointa a v rámci koedičného projektu Edice České televize).

Popri nakladateľskej činnosti prevádzkuje pod samostatným názvom DISTRI.SK knižnú a distribučnú sieť, ktorá zásobuje kníhkupectvá a knižnice na Slovensku.

Albatros Media Slovakia predstavuje úspešnú a expandujúcu spoločnosť, ktorá potenciál svojho rastu nachádza v kvalite a motivácii svojich zamestnancov. Naši zamestnanci predstavujú špičku v oblasti knižného a mediálneho trhu, ktorým manažment poskytuje podmienky k osobnému i profesijnému rastu. Stoja za úspechmi, ktoré Albatros Media Slovakia docielila v priebehu uplynulých rokov a vedenie spoločnosti si cení ich nasadenie, profesijné erudície a vôľu podieľať sa na ďalšom, dynamickom rozvoji spoločnosti. Spoločnosť odmeňuje zamestnancov individuálne a vždy v závislosti od ich pracovných úspechov.

V rámci rozšírenia svojich obchodných a vydavateľských aktivít na slovenskom trhu rozširujeme svoj tím. Staň sa aj Ty súčasťou úspešného tímu Albatros Media Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3478983  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + variabilná zložka + 13. plat + bonusy