Obchodný manažér (knihy, multimédiá)

Albatros Media Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, 811 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
budú upresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za rozvoj a realizáciu obchodných aktivít
- Vedenie menšieho tímu obchodných zástupcov
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Starostlivosť o kľúčových zákazníkov
- Akvizičná činnosť
- Monitoring trhu a konkurencie
- Vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
- Zodpovednosť za dosahované výsledky
- Pravidelné návštevy u zákazníkov, storecheck
- Prezentácia a podpora predaja titulov
- Vedenie obchodnej agendy
- Riešenie reklamácií a sťažností
- Reporting

- Zázemie stabilnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- Práca na plný úväzok, možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- Práca v príjemnom dynamickom kolektíve v modernej budove v centre města
- Osobné hodnotenie s podielom na výsledkoch spoločnosti
- Príspevok na stravovanie, firemné benefity, cafateria

V prípade záujmu a ak spĺňate požiadavky uvedené v tejto pracovnej ponuke zašlite nám prosím svoj profesijný životopis spolu s fotografiou a motivačný list. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti Albatros Media Slovakia s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosť s vedením tímu a manažérske zručnosti
- Pozitívny vzťah ku knihám
- Silná orientácia na zákazníka
- Odolnosť voči stresu
- Výborné obchodné, prezentačné a komunikačné schopnosti
- Schopnosť a ochota rýchlo sa učiť
- Samostatnosť, logické uvažovanie, iniciatíva, presnosť, spoľahlivosť
- Aktívny vodič
- Trestná bezúhonnosť

Albatros Media je lídrom v oblasti nakladateľských činností v Českej a Slovenskej republike.

V súčasnosti na slovenskom trhu ponúka široké spektrum mediálnych produktov (kníh, interaktívnych kníh, CD/DVD, audiokníh, e-book a pod.) pod značkami úspešných vydavateľstiev (Albatros, CooBoo, Fragment, Lindeni, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino, Mladá Fronta, selfpublishingová platforma Pointa a v rámci koedičného projektu Edice České televize).

Popri nakladateľskej činnosti prevádzkuje pod samostatným názvom DISTRI.SK knižnú a distribučnú sieť, ktorá zásobuje kníhkupectvá a knižnice na Slovensku.

Albatros Media Slovakia predstavuje úspešnú a expandujúcu spoločnosť, ktorá potenciál svojho rastu nachádza v kvalite a motivácii svojich zamestnancov. Naši zamestnanci predstavujú špičku v oblasti knižného a mediálneho trhu, ktorým manažment poskytuje podmienky k osobnému i profesijnému rastu. Stoja za úspechmi, ktoré Albatros Media Slovakia docielila v priebehu uplynulých rokov a vedenie spoločnosti si cení ich nasadenie, profesijné erudície a vôľu podieľať sa na ďalšom, dynamickom rozvoji spoločnosti. Spoločnosť odmeňuje zamestnancov individuálne a vždy v závislosti od ich pracovných úspechov.

V rámci rozšírenia svojich obchodných a vydavateľských aktivít na slovenskom trhu rozširujeme svoj tím. Staň sa aj Ty súčasťou úspešného tímu Albatros Media Slovakia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3217299  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: budú upresnené na pracovnom pohovore