Operátor výroby

Alba Tooling & Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Šurany
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 EUR/hod.Od 1000€ brutto priemerná mesačná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na výrobnej linke, opracovanie penových dielov, vizuálna kontrola a balenie dielov

Práca je vhodná pre ženy aj mužov.

- motivačný systém odmeňovania, mesačný bonus až do výšky 30%
- príplatky za prácu v noci, prácu nadčas a bonusy za prácu cez víkend
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- dlhodobá spolupráca

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci
dobrý zdravotný stav ( práca v rizikovom prostredí )
ochota pracovať na tri zmeny

ALBA je medzinárodná spoločnosť s ťažiskom pôsobnosti v produkcii výrobkov z PUR (Polyuretán). Firma má svoje zastúpenia vo viacerých krajinách v rámci Európy a Ázie.

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti ALBA tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Szabóová
E-mail: poslať životopis
ID: 4669562  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.