Skladník

Alba Tooling & Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Šurany
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac1000 € priemerná mesačná mzda brutto + dochádzkový bonus 100€ brutto mesačne po skončení skúšobnej doby - konečná mzda závisí od pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálu, vyhotovovanie príjemok a výdajok materiálu
- premiestňovanie materiálu / výrobkov v sklade
- vyskladnenie hotových výrobkov a nakládka hotových výrobkov
- zásobovanie linky materiálom v reálnom čase
- zodpovednosť za inventúru a správnu evidenciu pohybu materiálu a hotových výrobkov
- obsluha vysokozdvižného vozíka, práca s paletovým vozíkom
- práca na 2 zmeny, ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 (Najskôr práca na jednu zmenu, po zaučení na 2 zmeny), PONDELOK - PIATOK, víkendy voľné

dochádzkový bonus 75€ po skončení skúšobnej doby
finančný príspevok na stravu
zázemie stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Miesto výkonu práce je v Šuranoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Outlook - Základy
oprávnenie na VZV 3,5t - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platné oprávnenie na VZV
- samostatnosť
- zodpovednosť
- technická zručnosť
- manuálna zručnosť
- pracovitosť

ALBA je medzinárodná spoločnosť s ťažiskom pôsobnosti v produkcii výrobkov z PUR (Polyuretán). Firma má svoje zastúpenia vo viacerých krajinách v rámci Európy a Ázie.

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti ALBA tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475839  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac