Pracovník do výroby

Alba Tooling & Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Šurany
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 3,8259€/hod.+rizikový príplatok 0,5978€/hod. Dochádzkový bonus 45€ po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidátov na pozíciu pracovník/pracovníčka do výroby. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a opracovaním penových dielov do autosedačiek.
Jedná sa o 2-zmennú prevádzku.

Jedná sa o prácu v rizikovom prostredí, práca nie je vhodná pre astmatikov, alergikov.

Všetky podmienky a benefity budú oboznámené na osobnom pohovore so zamestnancami.

Informácie o výberovom konaní

Miestom výkonu práce sú Šurany.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ALBA je medzinárodná spoločnosť s ťažiskom pôsobnosti vo výrobe výrobkov z PUR (Polyuretán). Firma má svoje zastúpenia vo viacerých krajinách v rámci Európy a Ázie.

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti ALBA tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Továrenská 1
942 01 Šurany

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Molnárová
Tel.: 0910 947 145
E-mail: poslať životopis
ID: 1980839   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 3,8259€/hod.+rizikový príplatok 0,5978€/hod. Dochádzkový bonus 45€ po skúšobnej dobe