Výjazdový technik/mechanik

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacplus výkonnostné prémie 25% sú vyplácané mesačne. 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o vozový park
  • výjazdy a drobné opravy (v rámci západného Slovenska)
  • zastupovanie vodičov nákladných áut v prípade neočakávaného výpadku
  • zhromažďovanie dodacích listov a ostatných dokumentov z jednotlivých prevádzok a ich doručenie určeným osobám v sídle spoločnosti (Bratislava Polianky)
  • kontrola čistoty a technického stavu vozidiel
  • zabezpečovanie prostriedkov potrebných pre základnú údržbu a čistotu vozidiel

Výkonnostné prémie do 25% sú vyplácané mesačne. 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie). K dispozícii služobné auto. Tri dni voľna nad rámec zákona. Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri pracovných jubileách, odmena za sprostredkovanie nových kolegov, stabilná práca, platové úpravy zohľadňujúce infláciu, gastrokarta, nápoje na pracovisku a ďalšie benefity zakotvené v kolektívnej zmluve.

Na danej pozícii je potrebný vodičský preukaz skupiny C a karta vodiča a aspoň základná skúsenosť s údržbou vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Autodoprava.

Počet rokov praxe

3

  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • zodpovednosť
  • technická zručnosť
  • analytické myslenie
  • organizačné zručnosti
  • plánovanie

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Kettnerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4837851  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac