Junior Account Manager

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 000 EUR/mesiac13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • administratívna podpora obchodného oddelenia, príprava podkladov na fakturáciu, podpora pri príprave plánov predaja
  • rotácia po jednotlivých oddeleniach spoločnosti
  • získavanie kľúčových zručností a skúseností v oblasti predaja kameniva a betónu a v oblasti account managementu a business development managementu
  • postupné preberanie starostlivosti o existujúcich klientov a nadväzovanie nových kontaktov, vytváranie a budovanie vzťahov s klientmi
  • komunikácia s internými oddeleniami (obchodné, ekonomické, dispečing, výrobné strediská...)
  • neustále hľadanie spôsobov, ako zvýšiť spokojnosť zákazníkov
  • vedenie obchodných stretnutí a pravidelný kontakt so zákazníkmi, promptná reakcia na dopyty klientov
  • poskytovanie popredajnej podpory klientom

  • 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie)
  • služobné vozidlo po zapracovaní (aj na súkromné účely)
  • možnosť práce z domu po zapracovaní (v odôvodnených prípadoch)
  • tri dni voľna nad rámec zákona
  • platové úpravy zohľadňujúce infláciu
  • doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier
  • odmena 400 EUR za sprostredkovanie nových kolegov
  • príspevok pri dlhodobej PN, pri narodení dieťaťa, pri pracovných jubileách a ďalšie benefity zakotvené v kolektívnej zmluve
  • gastrokarta
  • zabezpečenie nápojov na pracovisku
  • firemné akcie

Na danej pozícii sa vyžaduje aktívne komunikovanie v anglickom jazyku. Ovládanie aj nemeckého jazyka je výhodou a poskytuje ešte väčšie možnosti uplatnenia. Potrebné je taktiež aktívne šoférovanie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem o prácu v našej spoločnosti. Všetky žiadosti starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.
Aj napriek veľkému množstvu obdržaných žiadostí o prácu sa vynasnažíme odpovedať každému záujemcovi. Ak Vás napriek tomu nestihneme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých vzdelanie, skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne stavebníctvo, ekonómia, marketing, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

​zodpovednosť, spoľahlivosť, obchodné myslenie, komunikačné zručnosti, orientácia na cieľ, rozhodovanie, samostatnosť, schopnosť práce v tíme, organizačné zručnosti, plánovanie, odolnosť voči stresu​

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Kettnerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4816478  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac