Reagujte bez životopisu

Vodič na damper

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Sološnica
Termín nástupu
Dohodou
776 - 1 160 EUR/mesiacVýkonnostné prémie 25% sú vyplácané mesačne, mzda na danej pozícii sa pohybuje v rozpätí 1060 - 1160 eur. Po odpracovanom roku a v prípade dobrých hospodárskych výsledkov firmy aj 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava kameniva.

- možnosť sporenia s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier
- deň voľna naviac a ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy
- firemné akcie
- pitný režim
- gastrokarta

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4102359  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 776 EUR/mesiac