Obrábač kovov

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Vysoká pri Morave
Termín nástupu
dohodou
6,74 EUR/hod.plus výkonnostné odmeny 25% vyplácané mesačne. V prípade pozitívneho hospodárskeho výsledku firmy 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch (boli vyplácané aj počas pandémie).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na klasickom sústruhu, stojanovej (stĺpovej) vŕtačke a fréze na oddelení údržby. Jedná sa o prácu v jednozmennej prevádzke.

Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri pracovných jubileách, odmena za sprostredkovanie nových kolegov, stabilná práca, platové úpravy zohľadňujúce infláciu, gastrokarta, nápoje na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3753928  Dátum zverejnenia: 16.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,74 EUR/hod.