Obchodný zástupca pre Rakúsko - predaj kameniva

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmesačne brutto 1200 EUR + prémie 0 - 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi v Rakúsku
- osobná, telefonická a mailová komunikácia v nemeckom jazyku
- komunikácia s výrobňami spoločnosti ALAS
- zodpovednosť za predaj kameniva
- hľadanie optimálneho riešenia pre zákazníka

Firemné auto, notebook, telefón. V prípade nadštandardného hospodárskeho výsledku firmy 13. a 14. plat po odpracovaní jedného roku. Doplnkové dôchodkové poistenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri pracovných jubileách, odmena za sprostredkovanie nových kolegov, stabilná práca. Organizujeme rôzne firemné aktivity a teambuildingy, staráme sa o pitný režim zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
- skúsenosti s predajom
- MS Office na úrovni pokročilý
- aktívny vodič
- orientácia na zákazníka a výsledky
- samostatnosť
- proaktívny a pozitívny prístup
- komunikatívnosť
- schopnosť vyjednávať
- flexibilita
- tímový hráč

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3704574  Dátum zverejnenia: 27.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacmesačne brutto 1200 EUR + prémie 0 - 25%