850 - 1 020 EUR

Laborant

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrolný odber vzoriek kameniva a betónov na výrobniach a stavbách
- sitové skúšky kameniva
- kompletné skúšky kameniva podľa platných noriem
- výroba vzoriek betónu v laboratóriu
- skúšky konzistencie betónových zmesí
- skúšky obsahu vzduchu betónových zmesí
- výroba betónových zmesí v laboratóriu
- skúšky pevnosti zatvrdnutých betónov v laboratóriu + zápis o skúške
- skúšky objemovej hmotnosti čerstvých a zatvrdnutých betónov
- vypracovanie protokolov do PC
- údržba laboratória
- ostatné úlohy súvisiace so zabezpečením kvality

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

mesačne 850 EUR + prémie do 20%

V prípade nadštandardného hospodárskeho výsledku firmy 13. a 14. plat po odpracovaní jedného roku. Doplnkové dôchodkové poistenie s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier, príspevok pri narodení dieťaťa, pri dlhodobej PN, pri pracovných jubileách, odmena za sprostredkovanie nových kolegov, stabilná práca. Organizujeme rôzne firemné aktivity a teambuildingy, staráme sa o pitný režim zamestnancov.

Nepožadujeme skúsenosti ani vzdelanie v odbore, oceníme skôr chuť učiť sa nové veci, ochotu pracovať, samostatnosť a flexibilitu pre prípadné nadčasy alebo občasnú prácu cez víkend. Práca je vhodná skôr pre muža, nakoľko je nutné zdvíhanie ťažších predmetov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, samostatnosť.

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby, na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Polianky 23
841 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Kettnerová
E-mail: poslať životopis
ID: 3615635   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačne 850 EUR + prémie do 20%