Samostatná účtovníčka/účtovník

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Polianky 23, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie podvojného účtovníctva spoločnosti,
- dodržiavanie lokálnych účtovných predpisov,
- realizovanie platieb, účtovanie bankových výpisov, zápočtov,
- účtovanie dodávateľských faktúr, interných dokladov,
- evidencia, zaradenie, vyradenie a odpisy majetku,
- čiastočná príprava podkladov pre audity, inventarizácia účtov,
- správa bankových výpisov,
- vyúčtovanie služobných ciest a výdavkov zamestnancov,
- správa pokladne a knihy jázd,
- účtovanie rezerv a dohadných položiek,
- účtovanie zásob,

- práca v stabilnej spoločnosti so silným zázemím a podporou medzinárodnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu,
- sporenie v treťom pilieri,
- lekcie angličtiny a jogy v priestoroch spoločnosti,
- teambuildingové aktivity,

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Do životopisu uveďte:
- priebeh Vašej praxe s pozíciami, ktoré ste zastávali
- či ste pracovali samostatne alebo pod vedením skúsenejších kolegov
- s ktorými účtovnými programami máte skúsenosti
- aké školenia ste absolvovali v r. 2017

Spoločnosť ALAS Slovakia s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

- znalosť anglického jazyka je výhodou, nie však podmienkou,
- prax v podobnej pracovnej pozícii ,
- výborná znalosť slovenských účtovných a daňových zákonov,
- analytické myslenie a rozhodnosť,
- dobré komunikačné a interpersonálne schopnosti,
- tímový hráč, samostatnosť, flexibilita, lojalita

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3267870  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou