Elektromontér slaboprúdu

ALAM s.r.o.

Miesto práce
Mlynské luhy 88, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž slaboprúdových rozvodov
- montáž slaboprúdových zariadení
- programovanie bezpečnostných kamerových systémov, protipožiarnych systémov
- štruktúrovaná kabeláž

- priateľský kolektív s rodinným zázemím
- práca s stabilnej spoločnosti s domácou majetkovou účasťou
- školenia potrebné na vykonávanie práce
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce pracovným skúsenostiam a náročnosti práce
- možnosť platového rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce -
elektrotechnické vzdelanie - Osvedčenie podľa Vyhlášky
MPSVR SR č. 508/2009 Z.z., minimálne § 21
- technická gramotnosť
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a samostatnosť

Spoločnosť s rodinným zázemím, ktorá ponúka dopravné a slaboprúdové systémy na Slovensku.
Na našom webe sa môžete o nás dočítať viac. V zložke referencie sú prezentované verejnosti najznámejšie projekty spoločnosti ALAM s.r.o, ktoré potvrdzujú naše miesto na slovenskom trhu v oblasti dopravných systémov a tiež bezpečnostných systémov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4280102  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac