Logo Alain Delon - L.W.S., s.r.o.

Asistentka/Asistent predaja - Alain Delon Aupark Bratislava

Alain Delon - L.W.S., s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1 250 EUR/mesiacMzda sa skladá: Základná mzda: 800 EUR Odmena za plnenie plánu až do výšky 320 EUR Príplatky za prácu cez víkendy v priemernej výške 130 EUR Celková priemerná mzda sa pohybuje na úrovni 1100 - 1250 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Slovenská pánska módna značka Alain Delon inšpirovaná francúzskou filmovou legendou s nezameniteľným štýlom hľadá do svojho stabilného tímu nového člena so záujmom o módu.

Asistent predaja v našej spoločnosti bude mať na starosti:

- obsluhovanie zákazníkov,
- vykladanie, vystavovanie, čistenie a označovanie tovaru,
- odporúčanie výrobkov, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníka,
- zabezpečovanie ochrany tovaru v predajni,
- sledovanie stavu zásob tovaru v predajni.

- Výborný motivačný program - % k platu na základe objemu predaja.
- Kreatívna práca s lokálnym tovarom najvyššej kvality.
- Práca v stabilnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Ročné bonusy.
- Pracovná doba vo forme krátkeho/dlhého týždňa.
- Zamestnanecké zľavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

predajca módy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysoká úroveň komunikačných a predajných zručností.
- Záujem o módu a módne trendy.

Pánska módna značka Alain Delon nesie meno francúzskeho herca s nezameniteľným štýlom. Pre európsky módny trh je symbolom kvalitných materiálov z lokálnej produkcie, slovenského dizajnu a poctivej krajčírskej práce v tých najlepších fabrikách.

Materiály, s ktorými pracujeme pochádzajú zo zodpovedných fabrík berúcich ohľad na životné prostredie. Certifikácie, ktoré tieto materiály majú, zaručujú, že nie sú škodlivé pre ľudí ani životné prostredie. Vďaka eko prístupu sú všetky naše produkty vysoko kvalitné a budú vám robiť radosť dlhé roky.

Naše kolekcie sú navrhované slovenským dizajnérom a vytvárajú osobitú súhru francúzskeho štýlu s nadčasovým prevedením. Na kvalite spracovania našich produktov si dávame záležať, a preto dlhé roky spolupracujeme s lokálnymi výrobcami. Len tak dokážeme zaručiť, že každý človek, ktorý naše produkty vyrába, pracuje v priaznivých podmienkach. Vďaka tomu vieme, že za každým z našich modelov je poctivá práca a skutočný príbeh.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Wohlstein
E-mail: poslať životopis
ID: 1616607  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac