Prevádzkovo projektový manažér

ALACRES s.r.o.

Miesto práce
Veľké Kostoľany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou s možnosťou ihneď
1 500 EUR/mesiacMzda môže byť upravená v závislosti od výsledkov firmy a individuálneho prínosu môže byť navýšená o odmeny 13 plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účasť na plánovaní a tvorbe stavebných projektov
Inžiniering a zastupovanie spoločnosti pred inštitúciami
Obstaranie a koordinácia jednotlivých zložiek projektov (pracovníci, dodávatelia, materiál, inštitúcie) - príprava a realizácia
Zabezpečenie prevádzky a stavu objektov pre riadne užívanie nehnuteľností
Koordinácia správy a údržby nehnuteľností a vykonávania súvisiacich prác údržby a jednoduchých stavebných prác
Riadenie zverených pracovníkov
Vedenie predpísanej dokumentácie
Zodpovednosť za kvalitu prác, dodržiavanie technologických postupov, harmonogramu a nákladov
Hodnotenie realizovaných projektov a činností
Podriadený riaditeľovi spoločnosti

Atraktívne rôznorodé projekty s vysokou mierou sebarealizácie
Práca v spoločnosti orientovanej na dlhodobú udržateľnosť so zázemím stabilnej rodinnej firmy
Celoročné a dlhodobé zamestnanie s istotou pravidelnej mzdy a štandardných podmienok
Motivujúce ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
ArchiCAD - Základy
AutoCAD - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Systematické riadenie a kontrola stavebných projektov
Zabezpečovanie celého rozsahu činnosti pre správu a prevádzku nehnuteľností a stavebných objektov
Čítanie výkresov, technicko-funkčné zručnosti
Sledovanie a kontrola kvality prác v zmysle normatívov
Orientácia v procese stavebných konaní
Dôslednosť pri plnení úloh, orientácia na cieľ
Samostatnosť v rozhodovaní a zodpovednosť za zrealizované technické riešenia
Schopnosť efektívne viesť výrobných ľudí
Výhodou oprávnenie na vykonávanie stavebného dozoru a osvedčenie stavbyvedúci vydané SKSI

DEVELOPMENT*RIADENIE PROJEKTOV*STAVEBNÁ ČINNOSŤ*SPRÁVA OBJEKTOV
Spoločnosť bola založená v roku 2015. Zameriavame sa na dlhodobé developerské projekty, ktoré majú zásadným spôsobom prispieť k udržateľnému rozvoju a kvalite života v danom regióne. V súčasnosti sa venujeme najmä rozsiahlemu projektu Vysielač vo Veľkých Kostoľanoch, kde na ploche 35 ha budujeme novú rezidenčnú a komerčnú oblasť s kompletnou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou.
www.alacres.sk , www.vysielaccc.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4027162  Dátum zverejnenia: 22.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac