Можливість для людей з України

Montážnik / Výrobná hala / Stavebný pracovník

AL-SYSTEMS s.r.o.

Miesto práce
Juhovýchodná Ázia
Termín nástupu
September 2022
3 550 EUR/mesiacIne zložky mzdy: 13 Plat, platené nadčasy, platená dovolenka,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Aliplast Cambodia hľadá;
- pracovníkov na výrobu, (práca na výrobnej hale, alebo priamo na mieste motáže )
- montérov na montáž hliníkových systémov, Okien, dverí , fasádnych konštrukcií
- vykonávať výrobu a montážne činnosti komplexných hlinikovych systemov
- Stavebné obklady obvodových / pláštových vonkajších konštrukcií,
- a iné úlohy k úspešnej realizácií diela podľa prideleného nadriadeného

Trvalý pracovný pomer práca na pracovnú zmluvu firmy aliplast Cambodia, mzda kombinovateľná podľa pozície, zručností a vedomostí,
turnusy 6 mesiacov
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania
- zabezpečená letecká doprava medzi EU /Ázia

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba;
Po - Pia 8:00 - do 17:00 hod
Sobota 08:00 - do 16:00 hod
(obednajšia prestávka 12:00 do 13:00 prestavka desiata, olovrant )
Mzda je uvedená v čistom po zdaneni a všetkych poplatkoch. Spoločost hradí zabezpečuje ubytovanie a prepravu. Je to práca na TPP - žiadna živnost.
Spoločnost hradí všetky náklady spojené s cestovaním vrátane pracovneho poistenia v zahraničí, povolenia.

ŽIADAME UCHÁDZAČOV REŠPEKTOVAŤ PRACOVNÉ POŽIADAVKY.
ZODPOVEDNOSŤ A SAMOSTANTOSŤ.
AK DISPONUJEŠ UVEDENÝMI VLASTNOSŤAMI VYŠŠIE UVEDENÁ MZDA A BENEFITY SÚ URČNENÉ PRE TEBA.

Nakoľko sa jedná jedná sa o fyzicky náročné práce v prímorskej oblasti s celoročnými teplotami pohybujucími sa na 35℃ a veľmi vysokou vlhkosťou vzduchu, pozícia nie je vhodná pre uchádzačov vyšších vekových ročníkov. Požiadavkou je výborný zdravotný stav a potvrdenie lekára pre práce vo výškach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebné, Zámočník, Tesár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Nutná manualná zručnost a pracovná morálka a schopnosť samostatne pracovať. - znalosť čítania technickej dokumentácie

Aliplast je popredný výrobca hliníkových systémov pre stavebníctvo na európskom a ázijskom trhu. Pobočka firmy Aliplast Cambodia vznikla v roku 2012 ako pobočka Európskej spoločnosti. Od svojho počiatku sa venuje výrobe hliníkových systémov.
Svoju činnosť vsádzal  Aliplast na expanzívny rozvoj a zároveň na zachovanie najvyššej kvality ponúkaného produktu a na vývoj nových riešení v systémoch hliníkových profilov. Dynamika predaja, neustále sa predlžujúci zoznam odberateľov z celej Európy, sa rozšíril na juhoázijsky trh Aliplast Cambodia, pričom inovatívnosť a vysoká kvalita ponúkaného produktu nezostali na trhu nepovšimnuté.
Aliplast je laureátom mnohých ocenení a cien udeľovaných odbornými a podnikateľskými organizáciami.
ID: 3582418  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 550 EUR/mesiac