Pracovník vo výrobe

AL - LUX SK s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÁ PONUKA Zlaté Moravce - výrobný pracovník

● 2 zmena 12hodín
● práca je vhodná len pre mužov

● platobné podmienky: 5,00 eura čistom + stravné lístky - na prac. zmluvu
● platobné podmienky : 7,00 eura čistá hod. mzda na ŽIVNOSŤ

● práca vo výrobe okien a dverí, zákazková výroba
- všetky pracovné činnosti vo výrobnom procese
- čítanie výrobnej, dokumentácie, technických výkresov a čítanie spracovateľských smerníc
- práca s elektrickými strojmi a zariadeniami: rezanie, pílenie, vŕtanie,, skrutkovanie atď.
- vizuálna kontrola hotových výrobkov
- balenie a príprava výrobkov na expedíciu
- podľa potreby označovanie vyrobených dielov
- základná stratostlivosť o náradie, nástroje a meradlá

Info: 0915956971 a 0948085983

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle
ID: 4182584  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac