Automechanik

AL-Auto, s.r.o.

Miesto práce
Pod Táborom, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 000 - 2 000 EUR/mesiacPlatové podmienky, podľa zručnosti mechanika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do TPP, alebo ako živnostníka, mechanika, ktorý je samostatný, pracovitý, ma chuť učiť sa nové veci a je zodpovedný a spoľahlivý. Podmienkou je prax minimálne 3 roky v danom odbore a vodičský preukaz skupiny B. Hlavná náplň práce - oprava a údržba osobných automobilov všetkých značiek - servisné prehliadky, výmena podvozkových dielov, výmena bŕzd, pneuservisné prace, práca s diagnostiku a i.

Životopisy prosím zasielať na uvedený email, ďakujeme za každého záujemcu.

Okrem mnohých výhod, ktoré ponúkame našim zamestnancom, je u nás samozrejmosť 13. plat, vzdelávanie a školenia mechanikov a mnoho ďalších benefitov, ktoré sa dozviete na osobnom pohovore.

Možnosť si dohodnúť osobný pohovor po telefonickom dohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik (autoelektrikár)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Autoservis www.al-auto.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2658558  Dátum zverejnenia: 26.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac