KAM

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Akzonobel.Coatings CZ a.s. lídr na trhu v oblasti prodeje dekorativních barev hledá do svého obchodního týmu v Čechách a na Slovensku posilu na pozici:

KAM

Péče o klíčové zákazníky, vedení týmu obchodních zástupců

Rozvoj klíčových zákazníků
Vedení týmu obchodních zástupců
Reporting nadřízenému

Požadujeme

SŠ vzdělání
Prokazatelné obchodní zkušenosti a znalosti
Aj komunikativní
ŘP sk. B
PC (uživatelsky) – MS Office (Excel / střední až pokročilá znalost)
Silné přesvědčovací a prezentační schopnosti a reprezentativní vystupování
Samostatnost a schopnost rozhodování,
Vysoké pracovní nasazení, orientace na zákazníka
Analytické myšlení

Nabízíme v rámci zázemí nadnárodní firmy práci v dobrém kolektivu a poskytneme Vám naše pracovní know-how i veškeré technické zabezpečení jako služební automobil Škoda Superb kombi i pro soukromé účely, mobilní tel. iPad, Notebook a pro dobrý odpočinek 5 týdnů dovolené.

A v neposlední řadě za dosažení obchodních cílů také nadstandartní výdělky.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2739730  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.