Asistent/ka

Akzent BigBoard, a.s.

Miesto práce
Ivanská cesta 2d, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
min. 800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1/ organizovanie a riadenie chodu kancelárie /oddelenia/, osobná asistencia nadriadenému
2/ komplexná starostlivosť agendy nadriadeného (evidencia stretnutí, príprava hotovostných vyúčtovaní, spracovanie knihy jázd, fakturácia, ..)
3/ komunikácia s dodávateľmi
4/ tvorba, zakladanie, vyhľadávanie, archivácia dokumentov
5/ organizovanie pracovných stretnutí, návštev, porád, klientský servis vrátane občerstvenia
6/ zakladanie a evidencia zmlúv
7/ evidencia dochádzky
8/ spravovanie EID pošty
9/ udržiavanie poriadku v kancelárii, skartovanie nežiadúcich dokumentov
10/ nákup kancelárskych potrieb a občerstvenia
11/ zapisovanie prijatej / odoslanej pošty a doručovanie na poštu
12/ príprava podkladov podľa požiadaviek nadriadeného
13/ komunikácia s úradmi, výber spisov na súde, vybavovanie potrebných dokumentov z poisťovní, bánk, daňového úradu, kompletizácia projektov
14/ sledovanie pohľadávok podľa splatnosti
15/ plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu je možný dohodou.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- administratívne zručnosti
- ochota učiť sa nové veci
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- pracovitosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- kreativita
- vysoký stupeň zodpovednosti, starostlivosť, spoľahlivosť
- vysoký stupeň lojality
- aktívny vodič

Spoločnosť Akzent BigBoard, a.s. je poprednou outdoorovou spoločnosťou na slovenskom reklamnom trhu. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je kompletné zabezpečenie reklamných kampaní pre klientov. Prenajímame nasledovné typy reklamných plôch:

- BigBoard, DoubleBigBoard, MegaBoard, Billboard, CLV a iné statické outdoorové plochy,
- Transport: reklama na vozidlách mestskej a prímestskej dopravy po celom Slovensku,
- Špeciálne kampane: neštandardné typy a druhy reklám podľa požiadaviek klientov.

WEB: www.bigmedia.sk
FB: bigmedia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2599142  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 800 eur