Projektovo - obchodný manažér

AkuSystem s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
2 000 EUR/mesiac- základná mzda od 2000 EUR brutto/mesiac závisí od kvalifikačných predpokladov uchádzača a praxe - legislatívne príplatky - motivačné zložky mzdy v závislosti od splnenia požadovaných kritérií. Výška a spôsob skladby finančného ohodnotenia bude dohodnuté na osobnom stretnutí individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí s potenciálom predaja prideleného portfólia akustických výrobkov na domácom a na zahraničných trhoch

- navrhovanie vhodných akustických riešení pre jednotlivé projekty

- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných a dodacích podmienok

- obchodná a projektová podpora pri príprave a realizácii zákaziek

- spracovanie dopytov, cenových ponúk a objednávok, komunikácia so zákazníkmi ohľadom špecifikácií požadovaných produktov

- spolupráca pri riadení jednotlivých projektov, analýza zvereného projektu

- koordinácia projektov s členmi projektu a dodávateľmi, monitoring a kontrola ​

- posudzovanie realizovateľnosti projektu s cieľom zabezpečovania rovnováhy obchodných požiadaviek voči technickým a logistickým možnostiam

- implementácia požiadaviek a potrieb zákazníka do navrhovaných riešení

- dohľad a monitorovanie vývoja obchodných prípadov od dopytov a cenových ponúk, po ukončenie ich realizácie

- získavanie spätnej väzby od odberateľov

- riešenie prípadných reklamácií a požiadaviek zákazníka

- poskytovanie poradenstva v uvedenej oblasti, aktívna komunikácia a starostlivosť o obchodných partnerov

- kooperácia pri tvorbe obchodného plánu a obchodnej stratégie spoločnosti

- reporting vedeniu spoločnosti

- spolupráca a komunikácia na všetkých úrovniach spoločnosti

- ostatné úlohy súvisiace s pracovnou pozíciou

  • Možnosti kariérneho rastu
  • Proaktívny kolektív
  • Zamestnanecké benefity
  • Motivujúce ohodnotenie

K žiadosti o zaradenie do výberového konania prosím priložte svoj životopis, prípadne aj motivačný list
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažér, obchodný manažér

Počet rokov praxe

2

  • Schopnosť riadenia projektov a tímov
  • Prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Analytické schopnosti, technické a obchodné myslenie a strategické rozhodovanie
  • Tímový hráč s vysokým pracovným nasadením

Spoločnosť AkuSystem s.r.o. ponúka profesionálne riešenia na elimináciu hluku. Vyvíja a dodáva protihlukové panely a žalúzie, akustické bariéry a kabíny, ako aj ďalšie produkty určené pre znižovanie hluku. Svojim zákazníkom ponúka komplexné systémové riešenia, a takisto aj "na mieru" navrhnuté produkty pre zníženie hlučnosti. AkuSystem s.r.o. zabezpečuje svoju činnosť od odbornej analýzy akustických problémov, vlastných meraní hluku, akustických simulácií vykonaných kvalifikovanými odborníkmi, až po samotnú dodávku protihlukových riešení zákazníkovi.

Kontakt

ID: 4835838  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac