Telesales Specialist

AKUOS, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– kontaktovanie existujúcej databázy kleitov za účelom rozšírenia služieb
- kontaktovanie existujúcich klientov za účelom odprezentovania ponúk
- promptné riešenie požiadaviek klientov
- znalosť a oriesntácia sa v jednotlivých produktoch
- práca s internými systémami
- budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovenskom trhu
- účasť na mnohých projektoch
- osobný rozvoj a kariérny rast
- motivujúce platové ohodontenie
- možnosť organizovať si pracovný čas
- možnosť zdokonaliť si komunikačné zručnosti pod vedením odborníka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Onepos poskytuje inovatívne produkty a služby, ktoré podnikateľom zjednodušujú prácu a napomáhajú k ich rastu.
Ako jediná spoločnosť na trhu je OnePos nezávislým odborným poskytovateľom platobných riešení. Produkty a služby spoločnosti Onepos sú tvorené individuálne na základe požiadaviek klienta bez ohľadu na oblasti podnikania, či už sa jedná o maloobchod alebo potreby veľkoobchodu.

Jedinečné a najmodernejšie POS riešenia, taktiež široká možnosť implementácie platobných brán ainovatívne eKasa produkty sú pre klientov tým najlepším riešením pre ich podnikanie.

Spoločnosť OnePos pôsobí aktuálne na Slovenskom a Českom trhu a má tisíce spokojných klientov, ktorých počet narastá každým dňom.

Adresa spoločnosti

Akuos s.r.o.
Račianska 101
83102 Bratislava
ID: 3820260  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac