Operátor zákazníckej linky/operátor call centra

AKUOS, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
5.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie hovorov od klientov a ich evidencia
- Promptné riešenie požiadaviek klientov
- Znalosť a oriesntácia sa v jednotlivých produktoch
- Práca s internými systémami
- Budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov s klientmi

- práca v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív
- účasť na mnohých projektoch
- možnosť organizovať si pracovný čas
- možnosť zdokonaliť si komunikačné zručnosti pod vedením odborníka
- kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Onepos poskytuje inovatívne produkty a služby, ktoré podnikateľom zjednodušujú prácu a napomáhajú k ich rastu. Produkty a služby spoločnosti Onepos sú tvorené individuálne na základe požiadaviek klienta bez ohľadu na oblasti podnikania, či už sa jedná o maloobchod alebo potreby veľkoobchodu.

Jedinečné POS riešenia procesujú platby všetkými dostupnými platobnými kartami ako aj gastrokartami a taktiež umožňujú spojiť platobný terminál s fiškálnou tlačiarňou a registračnou pokladňou.

Taktiež aktuálne poskytujeme množstvo riešení eKasa uspôsobené podľa individuálnych požiadaviek klienta.

Spoločnosť OnePos ponúka vo výhradnom obchodnom zastúpení aj inovatívny rezervačný systém Bookio.

Adresa spoločnosti

Akuos s.r.o.
Šustekova 51
85104 Bratislava
ID: 3820260  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac800