Sales specialist

AKUOS, s. r. o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacmožnosť tvorby pasívneho príjmu, pravidelné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj širokého portfólia produktov spoločnosti OnePos
- aktívne oslovovanie databázy zákazníkov
- starostlivost o existujúcich zákazníkov

- práca v modernej spoločnosti
- participácia na mnohých projektoch
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- neobmedzená databáza zákazníkov
- osobnostný rozvoj
- aktívna podpora predaja
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Práca vhodná pre ambicióznych uchádzačov, ktorí majú radi súťaživé prostredie, zodpovedný prístup k práci, sú orientovaní na zákazníka, neboja sa nových výziev, radi komunikujú, majú príjemné vystupovanie, nadpriemerné predajné schopnosti a baví ich obchod.

Spoločnosť Onepos poskytuje inovatívne produkty a služby, ktoré podnikateľom zjednodušujú prácu a napomáhajú k ich rastu.
Ako jediná spoločnosť na trhu je OnePos nezávislým odborným poskytovateľom platobných riešení. Produkty a služby spoločnosti Onepos sú tvorené individuálne na základe požiadaviek klienta bez ohľadu na oblasti podnikania, či už sa jedná o maloobchod alebo potreby veľkoobchodu.

Jedinečné a najmodernejšie POS riešenia, taktiež široká možnosť implementácie platobných brán ainovatívne eKasa produkty sú pre klientov tým najlepším riešením pre ich podnikanie.

Spoločnosť OnePos pôsobí aktuálne na Slovenskom a Českom trhu a má tisíce spokojných klientov, ktorých počet narastá každým dňom.

Adresa spoločnosti

Akuos s.r.o.
Račianska 101
83102 Bratislava
ID: 3599379  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac