Sales manager

AKUOS, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj inovatívneho online rezervačného systému Bookio
- aktívny predaj širokého portfólia produktov spoločnosti Onepos
- aktívne oslovovanie databázy zákazníkov
- starostlivost o existujúcich zákazníkov

- práca v modernej spoločnosti
- participácia na mnohých projektoch
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- neobmedzená databáza zákazníkov
- aktívna podpora predaja
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Práca vhodná pre ambicióznych uchádzačov, ktorí majú radi súťaživé prostredie, zodpovedný prístup k práci, sú orientovaní na zákazníka, neboja sa nových výziev, radi komunikujú, majú príjemné vystupovanie, predajné schopnosti a baví ich obchod.

Spoločnosť Onepos poskytuje inovatívne produkty a služby, ktoré podnikateľom zjednodušujú prácu a napomáhajú k ich rastu. Produkty a služby spoločnosti Onepos sú tvorené individuálne na základe požiadaviek klienta bez ohľadu na oblasti podnikania, či už sa jedná o maloobchod alebo potreby veľkoobchodu.

Jedinečné POS riešenia procesujú platby všetkými dostupnými platobnými kartami ako aj gastrokartami a taktiež inovatívne pokladničné systémy eKasa.

Spoločnosť OnePos ponúka vo výhradnom obchodnom zastúpení aj medzinárodne využívaný online rezervačný systém Bookio.

Adresa spoločnosti

Akuos s.r.o.
Šustekova 51
85104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrej Kucsera
E-mail: poslať životopis
ID: 3599379  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac